Про надання практичної допомоги спеціалістами СПД КСУ КНЦ ДПСУ, м. Великі Мости

18 березня 2014 року спеціалісти СПД КСУ: Висоцький В. Б., Горак Р. С., Онупко С. М., та Платоненко В. О., направили звернення до першого заступника голови ДПСУ, генерал-полковника Шишоліна П. А, про бажання надати практичну допомогу в підготовці інспекторів-кінологів та службових собак кінологічного навчального центру ДПСУ.

24 березня 2014 року, до КНЦ ДПСУ прибув суддя КСУ з робочих якостей, керівник КЦ «Ягуар», Платоненко В. О., для надання допомоги у підготовці спеціальних собак, з пошуку наркотичних засобів та вибухових речовин.

31 березня 2014 року, долучились до роботи судді КСУ з робочих якостей, керівник ШОС «Арес», Висоцький В. Б., та старший інструктор ШОС «Арес», Онупко С. М., за спеціалізацією — підготовка собак з навиків захисту,
а також суддя КСУ з робочих якостей, керівник ШОС «Берсерк», Горак Р. С., що проводив підготовку собак з пошуку людини за її запаховим слідом.

Дані фахівці, на безоплатній основі, щоденно проводили заняття, більш ніж з 50 курсантами-кінологами та їх собаками, за усіма категоріями, надаючи методичну та практичну допомогу в їх підготовці.

Робота фахівців СПД КСУ отримала схвальні відгуки від керівництва кінологічного навчального центру, що відображені врученням грамот, спеціальних подяк та статтями в ЗМІ.