Семінар ДФСУ на тему: «Особливості підготовки та використання собак-детекторів»

17 березня 2017 року на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Державної фіскальної служби України, м. Хмельницький, проводився семінар на тему: «Особливості підготовки та використання собак-детекторів».

   

Представниками ДФС було висвітлено теоретичні та практичні моменти з підготовки спеціальних розшукових собак. Вони поділились своїм практичним досвідом роботи та професійно відповідали на запитання колег.

   

   

Програма підготовки спеціальних розшукових собак «ССД» (Служба-собак детекторів) є офіційною програмою Кінологічної спілки України (ранг CACT).

Керівник кінологічного центру «Ягуар», Вадим Платоненко, ініціатор впровадження даної програми, виступив на семінарі з темою доповіді: «Підготовка спеціальних розшукових собак (собак-детекторів) в рамках розширення співпраці між державними і приватними кінологічними службами. Основні проблеми при проведенні змагань собак-детекторів».

За даною програмою проводились змагання з метою вдосконалення співпраці представників державних та приватних кінологічних структур. В 2013 році (прийняло участь 18 кінологічних команд) та в 2015 році  прийняло участь 22 кінологічні команди). Ознайомитись з програмою «ССД» можна тут.


Сюжет 33 каналу, м. Хмельницький