Розшук

Офіційно, про підготовку собак-детекторів запахоносіїв вибухових речовин, наркотичних засобів, зброї, боєприпасів, валюти та тютюнових виробів, приватними кінологічними організаціями, нами було заявлено, під час презентації даної програми в березні 2013 на Всеукраїнській конференції з прикладних видів дресирування.

Основним завданням стало розширення взаємодії кінологів силових структур з приватними кінологічними організаціями, обмін досвідом та покращення якості підготовки собак.

В 2014 році програма «ССД» стала офіційною програмою КСУ.
В період з 2013 по 2017 рік ми провели безпрецедентні заходи – змагання за програмою «ССД-1» (1, 2, 3), що стали чудовим прикладом партнерської взаємодії кінологів силових відомств з приватними кінологічними школами. Це стало початком величезної роботи, що триває і сьогодні. За цей час наша школа приймала участь в підготовці більше ніж 100 собак кінологічних підрозділів ДПСУ, СБУ, НГУ та ЗСУ (4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11).

При підготовці собак-детекторів ми використовуємо свій тридцятирічний досвід, висококласну матеріальну базу та запахоносії, як вітчизняних так і закордонних зразків (X- TEST, ScentLogix, ЛЗІ).

КЦ «Ягуар», приватна кінологічна школа, яка надає офіційні та публічні послуги з підготовки собак-детекторів запахоносіїв вибухових речовин, наркотичних засобів, зброї, боєприпасів, валюти та тютюнових виробів.
Завжди готові до співпраці!


Керівник КЦ «Ягуар», В. Платоненко.